admin

Wait it’s not November anymore?

27. prosince 2016 v 15:39 | diary
Šťastné, veselé a pohodové Vánoce přeji!

Vzdávám své marné pokusy o napsání nějakého rozumně vyhlížejícího intra k článku. Intro napsané mnou je totiž vždy aktuální a když je článek potom odložený na dva týdny, tak je veškerá práce k jedné věci (možná ke dvěma). Takže přepisuji intro a článek, zase. Snažím se ho dokončit, zase. Pravděpodobně se mi to nepovede, zase. Děkuji za pozornost.

How many wrongs make a right?

15. srpna 2016 v 9:02 | diary(?)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
x
Po dlouhé době jsem se opět rozhodla k napsání článku. Yeah!

Byl tu velmi závažný problém s tím, že tento článek měnil podobu pokaždé, když jsem ho otevřela. Ale přepisování už bylo dost (pro mé vlastní dobro). Také nebudu zakládat novou rubriku, pro tady tohle. Trash články najdete v rubrice admin!
x
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bohužel nenacházím sílu na sepsání čehokoliv k anime či manze (i když k manze toho mám hodně) a ohledně dramat si to ještě musím pořádně promyslet (yup senpai, nezdá se ti to). TBH ty korejské jména mě budou stát život a díky mému nově objevenému zalíbení můj život bude ukončen velmi brzo. Momentálně si pamatuji Park Bong Soo a Seok Jung Hoo (což jsou v podstatě jména jen jedné postavy), možná bych ještě zvládla Jo Min Ja (protože je mou nejoblíbenější vedlejší postavou) a hlavní hrdinka snad byla Young Shin? Ahahaha. Postavy z Descendants jsou již zapomenuty (jen jména!!) a s charaktery z The Heirs usilovně bojuji (also I forget a name of a film which I watched… so pathetic, ale možná není chyba v korejských jménech).

profil

14. května 2016 v 22:48 | 14 | 5 | 2016

they are saying "nice", but that's not true it's true

female | 5,7 ft | freckles | 17 | taurus


Špatně předstírám, že jsem flegmatik - jsem rohatá a nic mi už nepomůže. Prokrastinace je na mém denním pořádku, včetně spánkového deficitu a bezvýsledné snahy o změnu. Něco se holt nezmění, jako větší produktivita po setmění. Prý jsem nerd, bez té chytré části, pro ujištění - anime rulez taking over me.

Od malička mám ráda sporty všeho druhu, více jsem se věnovala jen dvěma - házené a volejbalu, kterému se věnuji doteď. S hudbou se setkávám jen přes sluchátka. Z jazyků mě více méně poznamenala jen angličtina a díky hluboce zakořeněným matematickým kořenům mi to myslí. Nic však světoborného, jsem průměrný student, a jsem za to ráda.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 

Reklama